Eski aşklarının özel sırlarını ele vermişti, şimdi kendini anlattı: Çok eşli değilim, bana kocam yeter

Bu yüzden bazılarının açık evlilik yaşadığını itiraf etmesi ya da sık sık sevgili değiştirmesi artık üzerinde konuşulacak bir konu bile değil. Bir de bazı ünlülerin özel hayatları konusunda açık açık konuşmaları var.

Bazıları bu konuları sır gibi kendilerine saklasalar da bazıları kimi zaman kulağa “fazla açık fikirli diye yorumlanacak tarzda konuşmalar da yapıyor.

İşte bunlardan biri Gwyneth Paltrow… Brad Pitt’in eski nişanlısı olarak bilinen, sonra boşandığı ilk eşi Chris Martin onun yeni sevgilisi Dakota Johnson ve kendi yeni eşi Brad Falchuk ile birlikte tatile çıkan Paltrow kendisine yöneltilen özel soruları yanıtladı.

‘KİMSEYİ YARGILAMAM AMA BANA GÖRE DEĞİL’
51 yaşındaki iki çocuk annesi Paltrow, Instagram sayfası üzerinden hayranlarıyla buluştu ve onların kendisine yönelttiği soruları yanıtladı. Ünlü oyuncuya takipçilerinden biri ilginç bir soru sordu: “Hiç çok eşli ilişki yaşamayı düşündünüz mü?”

Kimi zaman yaptığı açıklamalarla sınırları zorlayan Paltrow bu soruya ise kendisinden çok da beklenmeyen bir yanıt verdi. Güzel oyuncu “Hayır, teşekkürler” diye yanıt verdi. Sonra da “Bunu yapanı yargılamam ama bu benim için değil. Ben tek eşliliğe inanan bir insanım” diye sürdürdü sözlerini.

ŞİMDİKİ EŞİYLE DİZİ SETİNDE TANIŞTI
Paltrow’un en çok konuşulan özel ilişkisi Brad Pitt ile yaşadığı oldu. İkili, 1994 ile 1997 arasında nişanlı kaldı. Fakat sonra evlenmeden ayrıldılar.

Gwyneth Paltrow bir dönem de Jennifer Lopez’in şu andaki kocası Ben Affleck ile ilişki yaşadı.

Sonra 2003 ile 2016 arasında Coldplay grubunun solisti Chris Martin ile evli kaldı. İki çocukları olan çift, hiç umulmadık bir anda yollarını ayırdı.

Paltrow 2018 yılında da TV dünyasında tanınmış bir yazar ve yapımcı olan Brad Falchuk ile evlendi. Çift, ilk olarak 2010 yılında Glee dizisinin setinde tanışmıştı.

Gwyneth Paltrow, eski eşi Chris Martin ile de iyi geçiniyor. Ama bunu alışıldığı üzere sadece iki çocuğunun babası olduğu için yapmıyor. Bu arada küçük bir not Chris Martin, bir süredir genç oyuncu Dakota Johnson ile nişanlı.

Paltrow, eski eşi, onun yeni sevgilisi, kendi kocası ve eski eşinden olan çocuklarıyla birlikte tatile çıkacak kadar da geniş görüşlü.

İKİ ESKİ SEVGİLİSİNİN SIRLARINI ORTAYA SERMİŞTİ
Gwyneth Paltrow, geçen yıl eski sevgilileri Brad Pitt ve Ben Affleck’i karşılaştırdığı açıklamasıyla da çok konuşulmuştu. Ünlü oyuncu, katıldığı bir sohbet programında Brad Pitt ve Ben Affleck’in o zamana kadar bilinmeyen sırlarını ortaya döktü.

Alice Cooper’ın üstlendiği Call Her Daddy adlı podcast yayınına konuk olan Paltrow, biraz utana sıkıla da olsa iki eski sevgilisiyle kapalı kapılar ardında yaşadıklarını gözler önüne serdi.

Her ikisinin de öpüşme konusunda iyi olduğunu söyleyen Paltrow’a hemen ardından Alice Cooper’dan daha zor bir soru geldi. Sunucu Cooper, Pitt ve Affleck’in yatak odasındaki durumunu sordu.

Paltrow bu konudaki sözlerine “Bu gerçekten zor” diyerek başladı. Ardından da Brad Pitt ile kimyalarının daha uygun olduğunu ekledi: “Hayatınızın aşkı gibi” diye konuştu. Diğer eski sevgilisi Ben Affleck hakkında da “Teknik olarak harikaydı” dedi.

‘BRAD İLE YENİDEN AŞK YAŞAYABİLİRİM… BEN BENİ GÜLDÜRÜYORDU’
Ama Paltrow’un sözleri bu kadarla sınırlı kalmadı. Geçmişindeki her iki erkeği de göz önüne getiren Gwyneth Paltrow “Brad Pitt ile yeniden aşk yaşayabileceğini” sözlerine ekledi.

Gwyneth Paltrow, konuşmasında eski sevgilileri Brad Pitt ve Ben Affleck hakkında genel bir değerlendirme de yaptı. Bu konuda şu sözleri sarf etti oyuncu: “Ben, beni daha çok güldürüyordu. Brad ise daha romantikti.”

NİŞANLANIP AYRILDILAR: Gwyneth Paltrow, şöhrete ulaştıktan sonra en çok konuşulan aşkını Brad Pitt ile yaşadı. İlişki, 1994 yılında başladı. Çift, 1996 yılında nişanlandı. Fakat bir yıl sonra yollarını ayırdılar.

 

ÜÇ YILLIK İLİŞKİ: Bu ayrılığın ardından Paltrow, Ben Affleck ile romantik bir ilişki yaşadı. Bu ilişki, 1997 ile 2000 yılları arasında devam etti.

?

İLK EVLİLİĞİNİ CHRIS MARTIN İLE YAPTI: Paltrow, ilk evliliğini 2003 ile 2016 yılları arasında Coldplay grubunun solisti Chris Martin ile yaptı. Çiftin bu evlilikten Apple adında bir kızı ve Moses adında bir oğlu dünyaya geldi.

 

İKİNCİ EŞİ BRAD FALCHUK: Paltrow, 2018 yılından bu yana Brad Falchuk ile evli.

 

‘ARADIĞIM BRAD’İ BULDUM, BU BENİM 20 YILIMI ALDI’
Eski nişanlısı Gwyneth Paltrow’un bu sözlerine karşılık Pitt gülerek “Her şey yolunda değil mi?” diye sordu. Bunun üzerine Paltrow da “Evet” yanıtını verdi ve sonra da sözlerini şöyle tamamladı: “Sonunda evlenmem gereken Brad’i buldum. Bu benim 20 yılımı aldı.” Paltrow, bu sözlerle şu anda evli olduğu Brad Falchuk’a gönderme yaptı.

Sonra eski nişanlılar birbirlerini hala ne kadar sevdiklerini ifade etti. Brad Pitt “Şimdi benim arkadaşım olman çok güzel. Seni seviyorum” dedi. Paltrow da ona “Seni çok seviyorum” diye yanıt verdi.

 
Paltrow Hollywood’un “hanedan” ailelerinden birine mensup demiştik. Bunu da hemen açalım. Paltrow’un birlikte tatile gittikleri İtalya’da hayatını yitiren babası Bruce ünlü bir yapımcı. Annesi Blytne Danner de Hollywood’un bir dönemine damga vuran bir oyuncu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x