Tarık Tarcan’dan dikkat çeken sözler: O paranın çalınması hayatta kalmamı sağladı

Bir zamanların ünlü oyuncusu Tarık Tarcan, Yeşilçam’ın usta isimlerinden Hülya Koçyiğit’in sunduğu ‘Film Gibi Hayatlar’ programına konuk oldu.

“ESKİDEN PAYLAŞIM VARDI”

80’li ve 90’lı yıllara damga vuran Tarık Tarcan, mankenlik yaptığı dönemde yaşadığı ve hayatının kırılma noktalarından biri olarak değerlendirdiği olayı anlattı. Çocukluğundan bahseden Tarcan, “Dedem bana ‘Sen büyük dedeme benziyorsun’ derdi. Ailenin ve ilkokul öğretmeninin çok önemli olduğunu düşünüyorum çünkü bütün çocukluğu etkiliyor.” dedi.

“MEĞER ÖLÜYORMUŞUM”

Tarık Tarcan, mankenlik yaptığı dönemlerde başına gelen olayı anlattı. Bir katalog çekiminden aldığı parayı hırsızların çaldığını söyleyen Tarcan şunları anlattı:

“Oradan aldığım parayı eve koymuştum. Sonra Moda’da yemeğe gittim. O gün eve hırsız girmiş, parayı almış. Sonra hırsız bir daha girerse diye ben uyumadım, evden çıt sesi duysam uyanıyordum. Bir gün evde sürünerek uyandım. Uyanmak istiyordum ama uyanamıyordum, meğer kömürden ölüyormuşum. O günden beri hiçbir şeyi zorlamıyorum. O paranın çalınması benim uyumamamı ve hayatta kalmamı sağladı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x